Active dance

Nasz zespół

Ala

Instruktor

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktorka fitnessu, II wicemistrzyni w Otwartych Mistrzowstwach Polski Szkół Wyższych w Aerobiku, jej hobby to sport, muzyka, fim i taniec, z którym związana jest od 7 roku życia. Posiada najwyższą w kraju klasę taneczną. Wielokrotnie stawała na podium w turniejach krajowych jak i międzynarodowych. Pasjonuje się równiż w teleturniejach telewizyjnych, w których brała udział, np: Koło Fortuny, Gilotyna, Familiada. Jest również animatorem czasu wolnego.

Karolina – instruktor fitnessu

 

Asia

Instruktor fitnessu

Zdrowy tryb życia jest tematem wielowymiarowym , w swojej pracy łączę właściwe odżywianie , trening i motywację .Moi podopieczni mogą być pewni, że dobierzemy wspólnie , najwłaściwszą formę treningu i wspólnie będziemy realizowali założenia . Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym, doradcą dietetycznym i tancerką. Tańczyłam na wielu prestiżowych festiwalach, należałam do zespołu tańca orientalnego Małgorzaty Gil -Manzel, oraz byłam choreografem i tancerką jedynego w Polsce projektu coverującego Psy Ggstyle. Prowadzę zajęcia grupowe i treningi indywidualne . Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach.

Posiadam certyfikat Master Doradca Dietetyczny, Dietetyk  , Instruktor Fitness, Instruktor Pilates Mat, Instruktor Pilates Advance, Instruktor Dancehall Fitness Class, Instruktor Zumba, Instruktor Rekreacji Ruchowej o Specjalności Taniec, Instruktor Nordic Walking, Trener Personalny,Trener Kulturystyki , Instruktor Indoor Cycling , Taniec i sport który zawsze był moją pasją, stał się moim sposobem na życie. Jestem otwarta i wrażliwa na problemy klientów, wiem jak bardzo potrzebują wsparcia osoby doświadczonej i zaufanej i taką staram się być. Moje treningi pomogą Tobie osiągnąć obrany cel. Zapraszam do współpracy.

Karolina

Instruktor fitnessu

Tancerka, instruktorka fitnessu. Z ruchem jest związana od dzieciństwa, w wieku 8 lat zaczęła tańczyć i już nigdy nie przestała, w związku z tym do każdych zajęć stara się "przemycić" odrobinę tańca. Aby podnosić swoje kwalifikacje, regularnie uczestniczy w szkoleniach i warsztatach, także międzynarodowych. Stara się, aby każde zajęcia były dobrą zabawą, a każdy ich uczestnik wychodził z uśmiechem na ustach. Aktywność to przede wszystkim przyjemność.

Alex

Instruktor

Kamil

Instruktor

Nazywam się Kamil Nędzia, mam 25 lat. Jestem instruktorem akrobatyki, gimnastyki i trickingu.
Tymi dziedzinami sportu zajmuję się 13 lat.
Od 5 lat czynnie działam jako trener, pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi .
Prócz tego, że pracuję i uczę ludzi jak robić salta i inne różne widowiskowe elementy, sam zajmuję się Trickingiem już bardzo długo, jestem wicemistrzem Polski nowoczesnych sztuk walk w konkurenci Trick Battle z 2017 r. i Mistrzem Polski 2018 r. oraz wielokrotnym uczestnikiem zagranicznych zawodów , między innymi największej w europie imprezy trickingowej „Hooked europen tricking championship”.