Kurs dla narzeczonych

Zapraszamy wszystkie pary, które wstępują w związek małżeński. Przed Wami jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu? Zaczynacie się zastanawiać czy poradzicie sobie na parkiecie, kiedy zabrzmią pierwsze dźwięki?

Chcielibyście wcześniej pod okiem instruktora przygotować Wasz Pierwszy Taniec Weselny lub nauczyć się podstawowych kroków, które będą przydatne podczas Waszego Wesela - zapraszamy!

W ofercie dla Was mamy cykl spotkań, gdzie to Wy decydujecie jakiego tańca, bądź tańców chcecie się nauczyć i ile czasu potrzebujecie do nauki.
Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny dla Was termin, a w sali z lustrami, wynajętej tylko dla Was, czekać już będzie instruktor.

Oferta skierowana jest zarówno do pojedynczych par jak i zorganizowanych grup (Nowożeńcy, Świadkowie, Rodzice). Gwarantujemy wyzbycie się 'muzyczno-tanecznych lęków'.

Kurs tańca dla narzeczonych to wspaniała lekcja lepszego wzajemnego poznania się – swoich możliwości, poczucia rytmu, zaufania. Pierwszy taniec weselny to nic innego, jak pierwsze wspólne kroki w małżeństwie. Najważniejsze, by pierwszy taniec weselny był czystą przyjemnością dla młodej pary – by był piękny, zgrany i bezstresowy.