Active dance

W zdrowym ciele zdrowy duch

Zumba

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, idealne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, takich jak merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i... wielu innych.

Zumba to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają sobie nawet sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają, bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

Zumba jest INNA, to ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

Zumba jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

Zumba jest EFEKTYWNA! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

Zajęcia prowadzi Asia – instruktor tańca, fitnessu i zumby

Tancerka, instruktor, prekursorka wieczorów tańca orientalnego w Katowicach pod patronatem restauracji "Sekrety Tajlandii", gdzie regularnie zaprasza rodzime gwiazdy bellydance, propagując taniec, który stał się jej życiową pasją.
Współpracuje z fundacją "Dress for Success" pod patronatem Jolanty Kwaśniewskiej i z Polskim Domem Kreacji.
Laureatka prestiżowej nagrody Jaskółki 2009/2010 przyznawanej przez fundację "Dzwoni".
Tancerka formacji tanecznej Soyle stworzonej przez Jamilah oraz projektu OrientDanceShow.
Pobierała nauki u Alayi Shirin, Thasis, Mardi Love (USA), Morgany (Hiszpania), B. Hurley (Czechy/USA), Sylwii Janickiej, Hilde Cannoodt (UK), Samanthy Emanuel (USA). Najwięcej zawdzięcza jednak swojej mentorce Yolandzie, Annie Redlin oraz Jamilah, u których wciąż się szkoli. 

PBU

Trening wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda, połączony z twórczymi, tanecznymi układami. Zajęcia wyzwalają wewnętrzną energię, sprawiają dużo radości, a jednocześnie rozwijają określone grupy mięśniowe. Inspiracją dla tych zajęć aerobiku jest również taniec opierający się przede wszystkim na rytmicznych krokach marszowych, tanecznych, w których nogi, ramiona i stawy biodrowe poruszają się zgodnie z odpowiednim rytmem muzyki. Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń. Zajęcia o średniej intensywności, skuteczne w spalaniu tkanki tłuszczowej. Są to zajęcia dla wszystkich, którzy pragną bawić się ruchem i uplastycznić ciało, Polecane dla osób dbających o własną sylwetkę. Zajęcia choreograficzne, świetnie wyrabiające koordynację ruchową. Przeznaczone dla wszystkich pań, które lubią bawić się ruchem i przy okazji spalić tkankę tłuszczową. Zajęcia gwarantują dobrą zabawę i poprawiają samopoczucie.

Tabata

Tabata, czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę. Wypróbuj przykładowy trening Tabata i popraw swoją kondycję.