Posiadaczy karty  OK System ( sms o treści: 16044- Aqua aerobik,16041-Fitness,16042- Taniec,na numer tel. 722 211 611) zachęcamy do skorzystania z możliwości uczęszczania na zajęcia.
Karta obejmuje zajęcia fitness i taniec ( 60 min ).
 

   


STUDIO TAŃCA I FITNESSU "ACTIVE DANCE"

UL. TOPOLOWA 48
41-303 DĄBROWA GÓRNICZA

TEL
: 609 330 444

E-MAIL: alafostacz@op.pl

ZUMBA   •
PBU   •
PILATES   •
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, idealne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, takich jak merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i... wielu innych.

Zumba...
...to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają sobie
nawet sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają, bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

...jest INNA, to ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

...jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

...no i EFEKTYWNA!!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

Zajęcia prowadzi Asiainstruktor tańca, fitnessu i zumby

Tancerka, instruktor, prekursorka wieczorów tańca orientalnego w Katowicach pod patronatem restauracji "Sekrety Tajlandii", gdzie regularnie zaprasza rodzime gwiazdy bellydance, propagując taniec, który stał się jej życiową pasją.
Współpracuje z fundacją "Dress for Success" pod patronatem Jolanty Kwaśniewskiej i z Polskim Domem Kreacji.
Laureatka prestiżowej nagrody Jaskółki 2009/2010 przyznawanej przez fundację "Dzwoni".
Tancerka formacji tanecznej Soyle stworzonej przez Jamilah oraz projektu OrientDanceShow.
Pobierała nauki u Alayi Shirin, Thasis, Mardi Love (USA), Morgany (Hiszpania), B. Hurley (Czechy/USA), Sylwii Janickiej, Hilde Cannoodt (UK), Samanthy Emanuel (USA). Najwięcej zawdzięcza jednak swojej mentorce Yolandzie, Annie Redlin oraz Jamilah, u których wciąż się szkoli.
 
© 2012 ActiveDance
Zawartość strony nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.